Партнерська програма

Беручи участь в нашій партнерській програмі, Ви отримуєте винагороду за залучення користувачів на сайт миттєвої онлайн-лотереї Космолот (далі онлайн-лотерея). Розмір винагороди, яку ми виплачуємо нашим партнерам, залежить від умов комісійної програми.

Для участі в партнерській програмі необхідно зареєструватись як партнер на сайті партнерської програми: https://cosmolot.partners. Пройшовши реєстрацію Ви отримуєте доступ до свого особистого кабінету, де Вам буде доступна стандартна програма та інструмент для створення реферальних посилань. Реєструючись в партнерській програмі, партнер автоматично погоджується з правилами онлайн-лотереї та несе повну відповідальність за збереження свого логіну та паролю для доступу до особистого кабінету.

Мінімальне обмеження щодо виведення реферальних коштів складає 6000 українських гривень або 200 доларів США. Частота виплат – 2 рази на місяць, протягом 7 днів після проведення звірки. Звітний період – половина календарного місяця. Умови партнерської програми можуть бути змінені адміністрацією Клуба в односторонньому порядку з обов’язковою публікацією змін на цій сторінці.

Контакти менеджера по роботі з партнерами: affiliates@cosmolot.partners

Бажаємо Вам успіху та дякуємо за вибір онлайн-лотереї Космолот!

djamm****
8434640 грн.
a.kul****
2054000 грн.
a.kul****
2008000 грн.
davud****
1165500 грн.
romil****
1040800 грн.
Реєстрація за 10 секунд!
Зареєструватися
або використовуйте: