ЧаПи

ЧАПИ


Як вивести виграш?
У розділі «Каса» виберіть вкладку «Отримати виграш» і вкажіть суму і спосіб, за допомогою якого Ви хотіли б отримати виграш. Після цього виконуйте поетапні інструкції системи. Для успішного виведення виграшу у користувача повинні бути підтвердженими пошта і телефон. Підтвердження відбувається в "Профілі" користувача.
Коли я отримаю свій виграш?
Виведення коштів з ігрового рахунку можливе у будь-який час. Обробка заявки на виведення коштів може займати до 48 годин з моменту подачі, але, як правило, це відбувається значно швидше. Виплата здійснюється у такий же спосіб, за допомогою якого було проведено поповнення ігрового рахунку. Швидкість зарахування грошових коштів буде залежати від Вашого банку, а також типу платіжної системи.
Як працює фінансовий відділ?
Фінансовий відділ працює без вихідних, з понеділка по неділю. Виплати проводяться 24/7.
Я поставив на вивід гроші, проте вони зникли з рахунку і не прийшли.
Після оформлення запиту на виведення коштів, Ваша оголошена ​​сума заморожується і заявка розглядається фінансовим відділом до 48 годин. Після підтвердження запиту на вивід фінансовим менеджером, виграш перераховується. Звертаємо вашу увагу, що іноді, після відправки виграшу клубом, кошти можуть надходити на вашу карту до 5 банківських робочих днів, в залежності від банку, послугами якого ви користуєтеся. Найчастіше це відбувається моментально.
Як активувати бонус по акції?
Для активації бонусу достатньо натиснути кнопку "Активувати" біля бонусу, що Вас цікавить, а потім поповнити рахунок. У зворотньому випадку бонус не буде зарахований на аккаунт. У разі, якщо користувач передумав отримувати бонус, необхідно перед депозитом натиснути кнопку "Не активувати".
Як відігрується бонус і що таке вейджер?
Вейджер - це сума всіх ставок, які необхідно відіграти гравцеві, щоб отримати можливість вивести гроші зі свого ігрового рахунку.
Наприклад, якщо бонус 100 гривень, а умова вейджер х30, то необхідно зробити ставок* на загальну суму 3000 гривень. Бонус вважається відіграним і виграш можна буде відразу вивести, як тільки буде накопичена встановлена ​​сума вейджера.
* Зробити ставок - значить не програти, не виграти, не поповнити, а зробити оборот ставок в іграх. У відіграш враховується кожна ставка (розіграний квиток), незалежно зіграла вона чи ні.
Що означає тип відіграшу “депозит + бонус“?
Це означає, що для визначення необхідної кількості ставок для відіграшу вейджер множиться на суму Вашого депозиту та бонусу.
Як дізнатись скільки мені залишилось відіграти?
Перейдіть в "Касу" - "Отримати виграш", виберіть платіжну систему для виведення і у полі "Залишилося відіграти" буде відображена сума необхідних ставок. Або зверніться до цілодобового онлайн-чату підтримки клубу КОСМОЛОТ.
Я не відіграв бонус, мені відігравати його вічно?
Бонуси будуть анульовані і списані з балансу:
1. За умови відіграшу.
2. Якщо на вашому ігровому балансі залишається менше 1,00 грн.

Після відіграшу, бонус у гравця пропадає (анулюється). При цьому вся виграна сума зберігається.
Я виграв гроші, але мені показує "Доступно для виведення: 0.00"
У правилах лотереї сказано, що вивід виграшу може бути недоступним, якщо у користувача є невідігранні бонуси.
Я отримав фріспіни, виграв і не можу вивести виграш.
Виграш, отриманий від безкоштовних спінів, так само зараховується на Ваш бонусний рахунок з вейджером, як і грошовий бонус. Для повного відіграшу даного бонусу необхідно зробити оборот ставок у розмірі вейджер * виграна з безкоштовних спінів сума.
Що робити, якщо зависла гра і / або пропали гроші?
У таких рідкісних випадках негайно зверніться в онлайн-чат клубу і повідомте всі деталі гри на момент цієї проблеми. Наші фахівці знайдуть причину проблеми і оперативно її вирішать.
Що робити, коли зависає гра, дуже повільно крутяться барабани або неправильно працює сайт?
Спершу необхідно очистити кеш вашого браузера і перезайти в клуб. У разі, коли проблема у роботі сайту продовжується - напишіть в наш онлайн-чат підтримки.
Як очистити браузер від кеша?
Для очищення кешу браузера виконайте наступні дії, в залежності від Вашого браузера:
Google Chrome: Налаштування -> Параметри- -> Розширенні -> Видалити дані веб-перегляду -> Вибрати тільки «Очистити кеш».
Mozilla: Інструменти -> Видалити нещодавню історію -> Вибрати тільки «Кеш».
Apple Safari: Safari -> Параметри -> Приватність -> Змінити дані веб-сайтів.
Internet Explorer: Верхнє меню, Сервіс -> Властивості браузера -> Історія переглядів, кнопка «Видалити» -> Вибрати тільки «Тимчасові файли Інтернету» і натиснути кнопку «ОК».
Що необхідно зробити, якщо лист підтвердження пошти так і не прийшов на мою електронну адресу?
Спочатку перевірте папку «Спам» у Вашій електронній пошті. Якщо там немає листа, потрібно звернутися до фахівців служби підтримки, вони допоможуть активувати обліковий запис у ручному режимі.
Чи можу я відновити або змінити пароль? Як це зробити?
Так, це можна зробити за допомогою спеціальної форми «Забули пароль», яка знаходиться у спливаючому вікні при натисканні кнопки «Увійти» на головній сторінці сайту. Змінити поточний пароль можливо в вашому "Профілі".
Що робити, якщо не прийшов лист для відновлення пароля?
Спочатку перевірте папку «Спам» у Вашій електронній пошті. Якщо там немає листа з паролем, зверніться до фахівців в онлайн-чат.
У мене запросили пройти верифікацію, навіщо це?
Верифікація облікового запису (підтвердження особи) - стандартна процедура для будь-якого онлайн клубу. Клуб перевіряє, чи дозволено Вам грати (чи Вам є 18 років), чи немає дублюючих акаунтів, чи належать платіжні карти Вам, а не іншій людині.
У мене запросили пройти верифікацію, куди відправляти документи?
Фото відправляються з пошти, на яку зареєстрований акаунт користувача, на пошту фінансового відділу клубу payments@cosmolot.link
Приймаються фото або кольорові скан-копії у форматі .jpg або .png в хорошій якості (всі дані мають бути читабельні).
Чи можливо реєструвати кілька акаунтів у клубі?
Ні. У клубі КОСМОЛОТ гравець може зареєструватися лише один раз. Всі додаткові реєстрації, у разі їх виявлення, будуть заблоковані клубом, аж до списання всіх виграшів і бонусів з усіх акаунтів (облікових записів) гравця. У випадках, коли з яких-небудь причин, вам не вдається відновити доступ до свого облікового запису - реєструватися знову не варто. Досить звернутися в онлайн чат і наші фахівці допоможуть вам.

djamm****
8434640 грн.
a.kul****
2054000 грн.
a.kul****
2008000 грн.
davud****
1165500 грн.
romil****
1040800 грн.
Реєстрація за 10 секунд!
Зареєструватися
або використовуйте: