Відповідальна гра

ВІДПОВІДАЛЬНА ГРА

Важливо пам’ятати: лотерея та ігри — це лише розваги. Нездоровий зацікавленість в грі може вплинути на Ваші відносини із сім’єю та близькими. Граючи на значні суми, Ви ризикуєте Вашим спокоєм та навіть психологічним здоров’ям. Зупиніться на хвилинку та дайте собі відповідь: «Ігри впливають на моє життя?».

ГРА ТА НЕПОВНОЛІТНІ

Відповідно до законодавства України, особи молодше 18 років не мають права грати в ігри. Вони не можуть бути користувачами нашого сайту, використовувати будь-який з наших продуктів, або надавати нам будь-яку особисту інформацію.

Якщо Ви думаєте, що один з наших гравців не досяг 18, напишіть нам на пошту: support@cosmolot24.com.ua. Ми категорично проти, щоб неповнолітні грали в ігри. Будь ласка, будьте пильні.

ЯК МИ МОЖЕМО ПІДТРИМАТИ ВІДПОВІДАЛЬНУ ГРУ РАЗОМ?

Ми просимо Вас грати на нашому сайті відповідально та усвідомлено.

Не грайте на гроші, втрата яких негативно вплине на Ваше життя. За жодних обставин не грайте, користуючись кредитними коштами. Якщо Ви програли, не намагайтеся відразу відігратись – візьміть паузу. Результати більшості ігор розраховуються випадково, і ніхто не може гарантувати, що цього разу Вам обов’язково пощастить.

Не грайте під дією ліків, алкоголю або наркотиків. Вони впливають на сприйняття.

Слідкуйте за часом, який Ви витрачаєте на нашому сайті. Робіть регулярні паузи та ретельно обдумуйте суми, які Ви дійсно готові витратити.

Якщо Ви все одно відчуваєте, що втрачаєте над собою контроль, будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки. Зв’язатися з нашими спеціалістами можна за допомогою онлайн-чату або пошти: support@cosmolot24.com.ua. Вони можуть заблокувати Ваш акаунт на час, який Ви вважаєте потрібним.

ВИ ЗАВЖДИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ

Якщо Ви знаєте, що Ваш друг або близька людина грають на нашому сайті, та бачите, як ігри впливають на його життя, напишіть нам на пошту: support@cosmolot24.com.ua. Наші спеціалісти звернуть підвищену увагу на цю людину та, за необхідності, тимчасово заблокують його доступ до нашого сайту. Разом ми можемо допомогти тим, хто Вам дорогий.

ДОПОМОЖІТЬ СОБІ — ЗВЕРНІТЬСЯ ДО СПЕЦІАЛІСТІВ

Ваш доступ призупинено, однак Ви все ще відчуваєте жагу до гри та граєте в інших місцях? Ви відчуваєте фінансові складнощі через залежність? Поділіться своєю проблемою з тими, хто Вам близький. Ніколи не залишайтеся з проблемою наодинці. За підтримки близьких та допомоги спеціалістів, Ви обов’язково повернете контроль над власним життям.

Повний список закладів, де Вам можуть надати кваліфіковану допомогу, можна подивитися тут.

djamm****
8434640 грн.
a.kul****
2054000 грн.
a.kul****
2008000 грн.
davud****
1165500 грн.
romil****
1040800 грн.
Реєстрація за 10 секунд!
Зареєструватися
або використовуйте: